Koszyk Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Praca w Printland
Kontakt
Kategorie
Producenci
Koszyk
Twój koszyk jest pusty ...

Praca w Printland

Firma PRINTLAND  działa na rynku od 2003 r. W ciągu 14-letniego poszerzania naszej oferty oraz intensyfikacji działań na polu sprzedaży dla firm i instytucji państwowych oraz sektora małychi średnich firm, zdobyliśmy znaczącą pozycję na ogólnopolskim rynku materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Oferujemy oryginalne oraz alternatywne materiały eksploatacyjne do drukarek największych światowych producentów . W związku z rozwojem działu sprzedaży powiększamy zatrudnienie w firmie.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży

Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie
• wysoka kultura osobista i komunikatywność ,
• umiejętności : sumienność, spostrzegawczość, zdyscyplinowanie, umiejętność pracy w zespole,

• zdolności negocjacyjne, obsługa komputera w środowisku MS Office (Word, Excel),
• umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
• mile widziane doświadczenie w sprzedaży materiałów eksploatacyjnych do drukarek

Zakres obowiązków:
• obsługa zamówień ze sklepów internetowych oraz zamówień telefonicznych
• obsługa klienta detalicznego
• tworzenie aktualnej oferty asortymetowo-cenowej w naszych sklepach internetowych
• aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
• budowanie bazy stałych Klientów
• podtrzymywanie dobrych, długoterminowych relacji z Klientami,
• prowadzenie negocjacji cenowo-terminowych z dostawcami

Oferujemy:
• pracę w firmie z 14-letnim doświadczeniem,
• atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa + prowizja),
• możliwość rozwoju zawodowego,
• bezpłatne wstępne szkolenia branżowe,
• po okresie próbnym umowa o pracę
• praca w godzinach 9-17 (pon-pt)
• pracę w przyjaznej atmosferze.

CV i list motywacyjny ze zdjęciem prosimy o przesyłanie na adres biuro@printland.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych

osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu

rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z

2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Przejdź do strony głównej
Sklep internetowy shopGold
Nie pokazuj więcej tego komunikatu